Güncel

Attack on Titan Anime Dizisini Sizin İçin İnceledik

Dişi Titan’ı yakalayamayan Eren ve ekibi, kendilerini, kaymadan önce baş şüphelilerini barışçıl bir şekilde içeri almayı umarak Stohess Bölgesi’nde bulurlar. Bu, Attack on Titan izle arasında feci bir kavga sırasında sıradan insanların hayatlarını ezilme riskine sokan riskli bir hiledir. Annie barışçıl bir şekilde gitmeyi reddettiğinde plan hemen en kötü senaryoya dönüşür. Sergilenen planlama etkileyici ve Eren’in büyük bir düşmana karşı kendini tutmasını izlemek heyecan verici.

Savaş, İzciler’in zaferiyle sona ererken, Annie’nin son dakikada kendini delinmez bir kristale hapsetme kararı hayal kırıklığı yaratır. Karakterleri ve okuyucuları, Annie’nin sağlayabileceği temel sorulara umutsuzca ihtiyaç duydukları cevaplardan alıkoyuyor. Ancak olacakların bilgisi ile donanmış olarak, dövüşün tadını çıkarmak ve Marley savaşçılarının İzcileri karanlıkta tutmaya ne kadar kararlı olduklarını takdir etmek daha kolay.

İkinci sezona gelindiğinde, https://animasyonfilmleri.com/dizi/attack-on-titan-izle/ karakterler Titan-on-Titan savaşının ayrıntılarını ve ayrıntılarını çok iyi biliyorlar ve izleyiciler onun dövüşlerinden ne düzeyde bir umutsuzluk bekleyeceklerini biliyorlardı. İlginç bir şekilde, Wall Rose’da bildirilen bir ihlali araştıran tanıdık yüzler grubu Eren’i içermiyor.

İzciler kendilerini ekipmansız buluyorlar, ancak herhangi bir ihlal kanıtı bulamadıkları için çok endişeli değiller. Eski bir şatoda kamp kurarlar, ancak binada Titanları keşfettiklerinde grup hayatları için bir savaşa girer. Bir Titan’ın güvenecek gücü olmadan, çevrelerindeki silahları bir araya getirirler, ancak ne yazık ki rakipsizdirler. Büyük kayıplar verdikten sonra, zorlukla direniyorlar. Ölümün her zaman köşede gizlendiğinin gerçeküstü bir hatırlatıcısı.

Tabii ki, Ymir çatıdan atlayıp bir Titan’a dönüşerek düşman sürüsünü geri püskürtene kadar. Biri her zaman Titan’dır! Ymir savaşa bir Titan olarak katılsa bile, Eren ve ekibi saldıran Titanları hızla yere sermek için gelene kadar işler iyi gitmez. Utgard Kalesi’ndeki ölüme yakın deneyimiyle sarsılmış görünen Reiner, Eren’e ani bir itirafta bulunur. O Zırhlı Titan ve Bertolt, Colossus Titan. Biri her zaman Titan’dır! İzciler, ani saldırıya hazırlıksız yakalanırlar ve en yakın iki yoldaşının, onları sefalet ve umutsuz umutsuzluk dolu hayatlarına fırlatan vahşetten sorumlu olduğunun ortaya çıkmasıyla iki kat hazırlıksız yakalanırlar. https://animasyonfilmleri.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu