Erdoğan DEMİR / KEŞAN POSTASI
EDİRNE (İGFA) – İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili, Önceki Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Balcılar’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni seçilen Hüseyin Bakan’a da başarılar diledi.
İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman’ı, da ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Çeltik Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bakan, ”Birlik olarak ilk ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Güzel tepkiler aldık. Şimdi kısa zamanda merkez binamızı açarak tüm çeltik üreticilerimizin sesi olacağız” dedi.
GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI
İpsala Çeltik Üreticileri Birliğinin yönetim kurulu kendi aralarında toplanarak görev bölümünü gerçekleştirdi.
Hüseyin Bakan’ın başkan olduğu yönetim kurulunda Hasan Yavaş ikinci başkanlık görevine, Hasan Önalan muhasipliğe, Ali Soydan, Sedat Balcılar ve Mustafa Akay üye olarak görev aldılar.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.