KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İzmit ve Kartepe ilçesindeki mahalle muhtarlarını makamında kabul etti. Ziyarette Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Mustafa Ersoy, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Numan Balaban, İzmit ve Kartepe ilçelerinin mahalle muhtarları hazır bulundu. Dernek başkanları ve muhtarlar, Başkan Büyükakın’ı tebrik ederek yeni dönemin hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulundu.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.